+370 604 16118
VIC
VIC

SKAITMENINIS PROTEZAVIMAS

PASLAUGOS

Kas yra skaitmeninis protezavimas?

Šiomis dienomis nuo skaitmeninių technologijų neatsiejama ne tik mūsų kasdienybė, bet ir medicina. Neabejotinai, pažangios technologijos į kitą lygmenį pastūmėjo ir odontologines procedūras. Pasitelkdami vieną iš naujovių dantų protezavimo srityje – CAD/CAM technologiją – VIC klinikos gydytojai pasirūpins, kad kasdieniu Jūsų palydovu taptų ne tik skaitmeninės technologijos, bet ir plati šypsena.

 

CAD/CAM (angl. Computer-Aided Design & Computer-Aided Manufacturing) atveria platesnes dantų atkūrimo galimybes. Svajojate apie nepriekaištingą šypseną už mažesnę kainą? Tuomet ši unikali technologija verta atidesnio Jūsų žvilgsnio. Skaitmeninis protezavimas paremtas trimis etapais:

 • medicininiu paciento burnos ertmės ištyrimu, įvertinimu ir skenavimu (intraoraliniu skeneriu);
 • prarastų ar restauruojamų dantų anatomijos skaitmeniniu atkūrimu;
 • restauracijų gamyba dantų gamybos laboratorijoje.

 

+370 604 16118Kontaktai
 

Šiomis dienomis dantų atspaudo nuėmimas spaudžiant specialią masę, kuri pacientams sukelia pykinimą, tampa tik nemaloniu prisiminimu, patyrusiems šią procedūrą. VIC klinikoje neigiamų pojūčių padeda išvengti odontologų naudojamas intraoralinis skeneris. Tai yra išmanusis visos burnos ertmės ar fragmento skenavimas, kurio metu gaunamas skaitmeninis trimatis burnos ertmės vaizdas, nenaudojant jokių šaukštu burnoje spaudžiamų medžiagų ir nesukeliant pacientui diskomforto. Atlikus skenavimo procedūrą, esama situacija burnoje iškart matoma kompiuterio ekrane ir yra analizuojama kartu su odontologu. Vienas didžiausių privalumų yra tai, jog protezuojant estetinę priekinių dantų zoną, pacientui jau pirmo vizito metu preliminariai gali būti parodoma jo būsima šypsena.

 

Procedūros eiga

Konsultacija Pirmos konsultacijos metu, dantų vaizdas nuskenuojamas intraoraliniu skeneriu. Skaitmeninis paciento burnos ertmės vaizdas iškart siunčiamas į laboratoriją, atkuriamų dantų anatomijos modeliavimui.
Atkuriamų dantų anatomijos modeliavimas Gavus trimatį paciento burnos vaizdą, dantų gamybos laboratorijoje, atsižvelgiant į paciento lūkesčius ir esamą situaciją, modeliuojama atkuriamų dantų forma. Labiausiai tinkančią formą gali parinkti ir dantų gamybos specialistai. Visais atvejais būsimos šypsenos kūrime dalyvauja komanda: gydytojas, pacientas ir dantų gamybos specialistai. Dantų anatomija atkuriama pasitelkiant kompiuterinę programą. Gautas skaitmeninis trimatis dantų vaizdas vėliau tampa bemetalės keramikos (stiklo arba cirkonio) ruošiniu.
Galutinis danties apdirbimas Bemetalės keramikos ruošiniui suteikiama ryškesnė individualizuota anatomija, t. y. sluoksniuojant dengiami dažai, išgaunama natūrali danties struktūrą, forma ir funkcija.

 

+370 604 16118Kontaktai
 

Skaitmeninio protezavimo privalumai

 • Greitis. Nuskenavęs burnos ertmę, gydytojas skaitmeniniais komunikaciniais kanalais akimirksniu siunčia esamos situacijos vaizdą skaitmeninio failo pavidalu dantų gamybos laboratorijai. Taip greičiau pradedami ir baigiami atkuriamų dantų modeliavimo ir kiti gamybos darbai.
 • Tikslumas. Skaitmeninių, kompiuterinių sistemų pagalba tiksliau įvertinami būsimų dantų parametrai, tai leidžia gaminti tikslesnes ir ilgaamžiškesnes dantų restauracijas.
 • Patogumas. Procedūra pacientui yra daug komfortiškesnė, nes nenaudojamos jokios papildomos medžiagos, kurias šaukštu reiktų spausti burnoje ant dantų. Be to, šios technologijos dėka, mažėja įprastai dantų protezavimo procedūrai reikalingas vizitų skaičius.
 • Mažesnė kaina. Ši technologija reikalauja retesnių paciento vizitų pas odontologą, todėl mažėja ir gydymo išlaidos.

 

Gydytojai

KONTAKTAI

UAB "Vilniaus implantologijos centro klinika"
DARBO LAIKAS
 • darbo laikas
 • I-IV 08:00 - 20:00
     V 08:00 - 18:00

PARAŠYKITE MUMS

How to enable JavaScript in your browser