+370 604 16118
VIC
VIC

ORTODONTIJA

PASLAUGOS

AR PATIRIATE ŠIAS PROBLEMAS?

 • Pakitusi veido forma ir (ar) asimetrija trukdo pilnai pasitikėti savimi;
 • Turite kreivus ar susigrūdusius dantis, dėl to vengiate šypsotis;
 • Dėl kreivos dantų padėties negalite jų pilnai gerai išsivalyti, dėl to kenčiate nuo tarpdančių ėduonies ar kitų problemų;
 • Jūsų sąkandis netaisyklingas, dėl to dyla žandikaulio sąnariai, vargina galvos, pečių, nugaros srities, kaklo raumenų skausmai;
 • Neestetinė išvaizda kenkia Jūsų profesiniam, socialiniam ir intymiam gyvenimui.

Išsprendus šias problemas ne tik džiaugtumėtės gražiais dantimis, bet ir atsiradusiu ar smarkiai pakilusiu pasitikėjimu savimi. Tai ypač svarbu norint pasiekti geriausių rezultatų ir mažuose, ir dideliuose gyvenimo žingsniuose. Šypsena, kuria galite didžiuotis, padėtų Jums suspindėti tokiose situacijose kaip darbo pokalbis, nauja pažintis, viešasis kalbėjimas, pozavimas prieš objektyvą ar kitose kasdienėse akimirkose. Estetiškai atrodanti šypsena gyvenimo kokybę pakylėja į aukštesnį lygį.

TRADICINIS DANTŲ TIESINIMAS

 Iki skaitmeninės ortodontijos atsiradimo, ortodontinis gydymas buvo atliekamas breketų sistema. Dėl pastebimumo ir sukeliamo diskomforto, šis dantų tiesinimo būdas tenkina ne kiekvieną pacientą. Tačiau nepaisant sukeliamų nepatogumų, breketai leidžia pasiekti efektyvių rezultatų: ištiesina dantis, koreguoja sąkandį.

Gydymo breketais etapai:

 • Pirmoji konsultacija. Jos metu gydytojas įvertina paciento ortodontinę problemą, supažindina su būsimo gydymo eiga, trukme ir kaina.
 • Plano sudarymas. Intraoraliniu skeneriu nuimami dantų lankų atspaudai ir sudaromas individualus gydymo planas.
 • Paruošiamieji darbai. Jei yra sugedusių dantų, jie pagydomi, atliekama profesionali burnos higiena ir kiti paruošiamieji darbai.
 • Breketų klijavimas. Vieno lanko priklijavimas trunka apie 1 valandą ir yra visiškai neskausmingas. Pirmas dienas gali būti jaučiamas maudimas. Gydymas breketų sistema paprastai trunka 1-3 metus.
 • Palaikomieji aparatai. Baigus gydymą, pacientui pagaminamas retencinis aparatas, kurį galima išsiimti. Palaikomoji plokštelė užtikrina, kad dantys negrįžtų į pirminę padėtį.

Breketai gali būti šių tipų:

Metaliniai breketai
Tai seniausias ir dažniausiai naudojamas breketų tipas. Ši sistema efektyviai sulygiuoja dantis bei sprendžia sąkandžio problemas, tačiau daugelio pacientų yra nepageidaujami dėl neestetiškos išvaizdos. Rezultatai paprastai pasiekiami po 1,5-2 metų.

Keramikiniai breketai
Šių breketų atsiradimą paskatino poreikis sukurti mažiau pastebimus breketus. Lyginant su metaliniais, jie atrodo estetiškiau, tačiau vis tiek yra pastebimi. Taip pat šie breketai nėra praktiški, nes gana dažnai nulūžta.

Beligatūriniai breketai
Šių breketų unikalumas – viduje esantis specialus užraktas, dėl kurio viela stipriai neprisispaudžia prie dantų ir taip sumažinama trintis sistemoje. Gydymas šiais breketais trunka trumpiau ir reikalauja retesnių vizitų pas ortodontą.

Liežuviniai breketai
Liežuvinių breketų idėja gimė siekiant sukurti estetišką ortodontinį gydymą. Šie breketai klijuojami ant liežuvinių (vidinių) dantų paviršių, todėl išoriškai jų visiškai nesimato. Vis dėlto tokia breketų sistema sukelia daug nepatogumų: dirginama burnos gleivinė, apsunkinamas kalbėjimas, sunkiau išsivalyti dantis. Be to, tinkami ne visais atvejais.

SKAITMENINĖ ORTODONTIJA

Skaitmeninė ortodontija – tai revoliucija dantų tiesinimo srityje, leidžianti harmoningą šypseną sukurti nematomomis kapomis. Tai šiuolaikiška ir estetiška ortodontinė sistema, kuri sulygiuoja dantis ir išsprendžia sąkandžio problemas be jokio diskomforto.

Unikalios tiesinimo kapos yra pagamintos iš plonos, skaidrios medžiagos, todėl yra nepastebimos ir itin patogios. Be to, pacientas nėra priverstas keisti kasdienių įpročių, kapas galima išsiimti, nereikia specialios priežiūros ir dažnų vizitų pas gydytoją. Šis gydymas taip pat išsiskiria moderniu, precizišku planavimu: skaitmeniniu būdu numatoma, kaip kiekviena kapa keis dantų padėtį ir koks bus galutinis rezultatas.

SKAITMENINĖ ORTODONTIJA AR GYDYMAS BREKETAIS?

VIC klinika rekomenduoja rinktis kompiuteriu suprojektuotas nematomas kapas, nes, lyginant su breketais, ši gydymo sistema pasižymi daugiau privalumų:

AIRNIVOL BREKETAI
Nematomos
Nesukelia diskomforto
Apsilankymai kas mėnesį
Tinka sportuojantiems
Tinka keliaujantiems
Lengva valgyti
Prireikus nuimamos

 

KAIP TAI VEIKIA?

 • Diagnostika. Konsultacijos metu ortodontas įvertina esamą problemą ir informuoja, ar Jūsų atveju gydymas kapomis yra tinkamas. Gydymas nematomomis kapomis paprastai tinkamas net ir sudėtingais atvejais: išsprendžiamos sąkandžio problemos, panaikinami tarpai tarp dantų, ištiesinami dantų susigrūdimai.
 • Skaitmeninis gydymo planavimas. Sudaromas skaitmeninis gydymo planas, kurį parengia ir patvirtina net trys specialistai: ortodontas, ortodontas-konsultantas Italijoje bei techninis vadovas. Pacientas trimatėje erdvėje gali matyti, kaip kiekviena kapa keis dantų padėtį ir kaip atrodys šypsena gydymo pabaigoje. Skaitmeninis planavimas leidžia tiksliai numatyti ne tik dantų padėtį, bet ir dantų šaknų poziciją gydymo eigoje. Tai yra ypač aktualu periodonto liga sergantiems pacientams.
 • Kapų gamyba. Intraoraliniu skeneriu nuimami dantų lankų atspaudai, pagal kuriuos dantų technikai pacientui individualiai pagamina reikiamą kapų skaičių.
 • Gydymo eiga. Pacientas savarankiškai keičia kapas paeiliui, maždaug kas dvi savaites, kol dantys taisyklingai sulygiuojami. Siekiant užtikrinti gydymo sklandumą, profilaktiškai (kas 3-4 mėn.) reikia apsilankyti pas ortodontą.

MŪSŲ KLINIKOJE DIRBA TIK PATYRĘ ORTODONTAI

 • Nuolat besidomintys ortodontijos inovacijomis;
 • Kuriantys bei pristatantys naujausias metodikas pasaulinėse konferencijose;
 • Taikantys pažangiausius gydymo metodus praktikoje.

Mūsų specialistų žinios, aukščiausios kokybės dantų gydymo priemonės, naujausia tyrimo įranga ir lankstūs atsiskaitymo būdai užtikrins, kad Jūsų šypsena bei sveikata būtų ranka pasiekiama!

Štai ką apie mus sako mūsų klientai.

Gražūs ir sveiki dantys – investicija į geresnį rytojų. Gyvenimas be kompleksų ir diskomforto laukia Jūsų, tad susitikime konsultacijoje.

+370 604 16118Kontaktai

D.U.K.

 • Kuo skiriasi dantų kapos nuo tradicinių breketų?
  +
 • Kokiais atvejais tinka kapos?
  +
 • Ar tai patikima technologija?
  +
 • Kaip veikia nematomos tiesinimo kapos?
  +
 • Ar pakanka gydymui tik tiesinimo kapų?
  +
 • Kaip nešioti?
  +
 • Ar dantų tiesinimas kapomis tinka vaikams?
  +
 • Ar ortodontinis gydymas taikomas prieš protezavimą?
  +

Raktas į sėkmę – pasitikėjimas savimi. Užsiregistruokite konsultacijai ir mes Jums padėsime išdrįsti nusišypsoti.

Gydytojai

KONTAKTAI

UAB "Vilniaus implantologijos centro klinika"
DARBO LAIKAS
 • darbo laikas
 • I-IV 08:00 - 20:00
     V 08:00 - 18:00

PARAŠYKITE MUMS

How to enable JavaScript in your browser