Kontaktai

Darbo laikas

 • P 8:00 - 20:00
 • A 8:00 - 20:00
 • T 8:00 - 20:00
 • K 8:00 - 20:00
 • Pn 8:00 - 18:00
 • Š Nedirbame
 • S Nedirbame
VIC
VIC

Moksliniai tyrimai, konferencijos

Med. M. Dr. Algirdas Puišys ir gyd. Eglė Vindašiūtė skaitė paskaitą tarptautinėje Quintessence konferencijoje

Mūsų gydytojai Med. M. Dr. Algirdas Puišys ir gyd. Eglė Vindašiūtė skaitė paskaitą tarptautinėje Quintessence konferencijoje 2016 m. spalio 28-29 dienomis Vilniuje, kurioje dalyvavo daugiau nei 300 gydytojų iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Italijos.

Paskaita buvo apie bedančių pacientų gydymą bei jam itin svarbų komandinį darbą.

Med. dr. gyd. Algirdas Puišys atlieka naujus mokslinius tyrimus

Šiuo metu Med. dr. gyd. Algirdas Puišys atlieka naujus mokslinius tyrimus:

1.    Clinical evaluation of crestal bone heights on a pro-arch solution when performed with a flapless approach and immediate loading
2.    Clinical Performance of reduced-diameter implants in bruxist patients on a split mouth design.

Med. M. Dr. Algirdo Puišio mokslinio tyrimo medžiaga pasidalino mokslinis leidinys

Šįsyk norime pasidžiaugti tuo, jog Med. M. Dr. Algirdo Puišio mokslinio tyrimo medžiaga pasidalino mokslinis leidinys Starget. Siūlome paskaityti visiems odontologams, o taip pat ir pacientams, besidominantiems gydytojo pasiekimais: http://starget.straumann.com/products-and-solutions/dental-biomaterials/algirdas-puisys-mucosal-tissue-thickening-around-bone-level-implants-botiss-mucoderm/

Mokslinai tyrimai VIC klinikoje išugdytiems geriausiems specialistams jau pelnė pasaulinį pripažinimą

2012  m. Vilniaus implantologijos centro klinikos gydytojai Algirdas Puišys, Tomas Linkevičius, Mindaugas Stacevičius, Eglė Vindašiūtė ir Natalja Verina dalyvavo kasmetinėje Europos osseointegracijos akademijos konferencijoje Kopenhagoje. Ši asociacija vienija geriausius žemyno implantologus, kurioje Lietuvos medikai pristatė savo mokslinius klinikinius tyrimus. Gydytojo A. Puišio mokslinis tyrimas “Kraštinio kaulo stabilumas aplink dantų implantus pastorinus dantenas” buvo įvertintas pirmąja vieta ir nurungė net 600 kitų pranešimų. Šis tyrimas tuomet buvo naujovė pasaulyje.

VIC klinikinės praktikos patirtis perkeliama į mokslinius tyrimus, kurių metu rasti inovatyvūs sprendimai ir įžvalgos išsyk diegiami vėl į praktiką ir pristatomi pasaulio mokslo bendruomenei.

Mūsų gydytojai - vieni pirmųjų pasaulyje, įrodę, kad dirbtinius dantis ant dantų implantų geriau tvirtinti ne cementu, o juos prisukant

Prieš keletą metų Vilniaus implantologijos centro gydytojų komanda – gydytojas odontologas – periodontologas A. Puišys, gydytoja odontologė Eglė Vindašiūtė, med.dr. odontologas ortopedas Tomas Linkevičius – buvo vieni pirmųjų pasaulyje, išspausdinę moksliniais tyrimais pagrįstus straipsnius ir įrodę, kad dirbtinius dantis ant dantų implantų geriau tvirtinti ne cementu, o juos prisukant.

Šis tyrimas 2010 m. pasauliniame moksliniame ITI simpoziume Ženevoje pelnė ITI implantologijos asociacijos apdovanojimą, buvo pripažintas geriausiu moksliniu darbu, o tai specialistus įpareigojo tęsti darbus šioje srityje. Tad gabūs aukštos kvalifikacijos VIC klinikos gydytojai garsina Lietuvos vardą ir prisideda prie pasaulinės odontologijos mokslo plėtros.

Med. dr. Gyd. Tomas Linkevičius atlieka mokslinius tyrimus

Šiuo metu atliekamas tyrimas: Įvairaus sunkumo dantenų recesijų dengimo ilgalaikiai rezultatai subepiteliniu autotransplantatu iš gomurio, naudojant kombinuotą dengimo techniką.

Dažniausiai dantenų recesijos išsivysto dažniausiai, turintiems ploną dantenų biotipą. Pacientai patiria diskomfortą dėl neestetinio dantų šaknų apsinuoginimo, jautrumą terminiams dirgikliams, be to tokiems pacientams yra didesnė rizika, kad išsivystys pleištiniai defektai ar karioziniai dantų šaknų pažeidimai. Vienas iš sėkmingiausių gydymų – tai recesijų dengimas subepiteliniu autotransplantatu iš gomurio.

Tikslas: Išanalizuoti dantenų recesijų klasifikaciją pagal Miller dengimą: nustatyti operacijos prognozę, audinių stabilumą, dantenų pasitraukimo po operacijos lygį, aplinkinių audinių įtaką dantenų stabilumui, ilgalaikius rezultatus

Kitas tyrimas:

Ankstyvų ir vėlyvų peri-implantitų išsivystymo ir implantų netekimo priežastys. Retrospektyvinis tyrimas.

Egzistuoja daug implanto netekimo priežasčių. Žinodamas šias priežastis, gydytojas gali prognozuoti, kokios klinikinės situacijos metu tokia nesėkmė gali įvykti ir stengtis to išvengti. Tačiau norint tiksliai žinoti priežastis, yra būtina išsami iki šiol įvykusių implantų netekimo priežasčių analizė.

Tikslas: Atlikti visų neprigijusių implantų bei pereimplantitų analizę. Nustatyti dažniausių nesėkmių priežastis

Gyd. Laura Andriukaitienė šiuo metu atlieka endodontijos mokslinį tyrimą

Gyd. Laura Andriukaitienė atlieka mokslinį tyrimą biomedžiagų – endodontinių silerių savynių srityje, kartu su Norvegijos Tromso universiteto ir Suomijos Turku universiteto mokslininkų grupe.

KONTAKTAI

UAB "Vilniaus implantologijos centro klinika"
DARBO LAIKAS
 • darbo laikas
 • I-IV 08:00 - 20:00
     V 08:00 - 18:00

PARAŠYKITE MUMS
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Vilniaus implantologijos centro kliniką pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
 


How to enable JavaScript in your browser