+370 604 16118
VIC
VIC

DANTŲ PROTEZAVIMAS

PASLAUGOS

Šiuolaikinis dantų protezavimas skirtas atkurti ne tik trūkstamus pavienius ar visus dantis, prarastas sąkandžio ir kramtymo funkcijas, bet ir estetišką, gražią šypseną. Žmogui sugrąžinama galimybė patogiai gyventi negalvojant apie savo dantis. Kiekvienas mūsų pacientas asmeniškai įsitikino tiek praktine, tiek estetine dantų protezavimo nauda.
Pirmiausia konsultacijos metu sudaromas visapusiškas ir individualiai paciento situacijai pritaikytas gydymo planas. Jame išsamiai aptariama paciento dantų būklė, įvairūs dantų atkūrimo būdai, įvertinama gydymo trukmė bei atskiri etapai. Prireikus atliekami rentgenologiniai, kompiuteriniai ar kiti būtini tyrimai. Šitaip parenkamas tinkamiausias dantų protezavimo būdas.

+370 604 16118Kontaktai

Skaitmeninis Cerec dantų protezavimas

CEREC yra kompiuterinio projektavimo sistema, suteikianti galimybę atlikti aukštos kokybės, ypatingo tikslumo keramikos, cirkonio oksido restauracijas per vieną dieną (pacientas atvyksta į kliniką tą pačią dieną du kartus).
CEREC sistemos produktai – įklotai, užklotai, vainikėliai, tiltai, laminatės pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu, estetika, bemetale konstrukcija, tikslumu ir, kas yra labai patogu pacientui, greičiu.
Naudojant CEREC sistemą nereikia nuimti atspaudų, kaip tai buvo įprasta iki šiol, nes visa informacija gaunama dantį filmuojant intraoraline kamera. Dirbant tokiu būdu kyla gerokai mažesnė tikimybė padaryti klaidų, lyginant su tradicine technika, be to, tai ypač aktualu pacientams, turintiems išreikštą pykinimo refleksą, nes nereikia dėti atspaudinės masės į burną.

DSC_5772

Paruoštus dantis su Omnicam kamera nuskenuojame burnoje, o gauti duomenys siunčiami į kompiuterį. Kompiuteris ekrane atvaizduoja paciento dantų 3D vaizdą, jį analizuoja ir sukuria būsimą restauraciją. Šią restauraciją kompiuterine programa mes galime koreguoti pagal paciento poreikį. Parinkus būsimos restauracijos medžiagą ir spalvą, informacija siunčiama į frezavimo įrenginį. Apdirbus gautą danties protezą, pritaikome jį ir cementuojame burnoje.

Unikali CEREC technologija leidžia pagaminti labai tikslias keramikos restauracijas, atkurti dantų funkciją ir grožį. Daugeliu atvejų savo pacientams plombas (ypač krūminių dantų srityje) rekomenduojame keisti būtent CEREC porcelianinėmis restauracijomis, nes jos yra tikslesnės, funkcionalesnės ir ilgaamžiškesnės.
CEREC technologija dantų protezavimas dažniausiai gali būti atliktas tik per vieną dieną. Tai labai papildo įprastinį protezavimą ir išplečia jo galimybes.

Pagrindiniai dantų protezų tipai

pro-arch
Išimamieji pilni – tai dantų protezai, skirti pacientams, netekusiems visų dantų, esančių apatiniame ar (ir) viršutiniame dantų lanke. Jei išimamieji dantų protezai fiksuojami ant kelių implantų, tai labai pagerina jų laikymąsi;

Neišimamieji (fiksuotieji) – tai dantų protezai (vainikėliai, daliniai vainikėliai, laminatai, tiltai ant dantų arba implantų), cementuojami arba prisukami prie likusių dantų burnoje arba dantų implantų, jų pacientas pats išsiimti negali. Šių dantų protezų tikslas – kad pacientas jaustųsi taip, kaip su savais dantimis.

venyrai

Estetiniai dantų protezai – estetinis dantų protezavimas gali būti atliekamas, jei konservatyvios technikos (estetinis plombavimas, dantų balinimas) neefektyvios arba jų nepakanka atkurti gražią ir funkciškai stabilią šypseną. Porceliano laminatės (venyrai) – šiuolaikinė odontologija siekia, kad dantų protezavimas būtų kiek įmanoma minimaliau invazyvus, labiau estetiškas, t.y. savo spalva, skaidrumu, forma panašus į natūralų dantį.

Norėdami atkurti gražią ir harmoningą šypseną, pacientams siūlome stiklo keramikos laminates (venyrus). Šio tipo restauracijos gali būti nuo 0.2 mm storio, todėl dantis šlifuojamas labai minimaliai ir išsaugojama labai daug savų danties audinių. Jei yra poreikis koreguoti esamą dantų spalvą ar formą, laminatės storį galime padidinti iki 0.5 mm. Palyginimui: populiarios metalo keramikos arba cirkonio keramikos vainikėliams reikia nušlifuoti dantį apie 1.5 – 2 mm nuo kiekvieno paviršiaus.

Laminačių gamyba užtrunka apie dvi savaites (pacientas tuo metu būna su laikinais dantimis). Iki gydymo pradžios reikalingas paruošiamasis gydymas, kuris trunka apie 2-3 savaites, tuo periodu atliekama veido, šypsenos diagnostika ir būsimų restauracijų planavimas bei dantų būsimos formos pavaškavimas. Pavaškavimas palengvina darbą gydytojui, jis naudojamas kaip gidas šlifavimui, o pacientui galime parodyti būsimus dantis “burnoje” dar prieš pradedant, todėl formos, ilgio ir panašūs keitimai yra labai paprasti ir greiti.

Dažnai pacientai klausia, kokie yra venyrų privalumai, lyginant su estetiniu plombavimu. Jeigu norime, kad dantis pakeistų ir formą, ir spalvą, šiek tiek danties reikia nušlifuoti ir estetinio plombavimo metu, tačiau ilgo laiko perspektyvoje plomba (kompozitas) pradeda keisti spalvą, tampa matinė ir nebeatrodo gražiai. Taip pat plombavimo būdu labai sunku sukurti natūralų danties skaidrumą. Dėl šios priežasties pacientams, kurie nori ilgalaikės gražios šypsenos, estetinio plombavimo nerekomenduojame.

Norėdami užtikrinti gydymo implantais bei dantų protezavimo ilgaamžiškumą pacientams akcentuojame burnos higienos svarbą bei kviečiame reguliariai lankytis pas burnos higienistą. VIC klinikoje pacientams siūlome implantų garantiją – implanto pasą, kuriuo mūsų įsuktiems, protezuotiems bei higienistės nuolat prižiūrimiems implantams suteikiama 5 metų garantija su galimybe ją pratęsti.

+370 604 16118Kontaktai

  • GYDYTOJAI REKOMENDUOJA PO PROTEZAVIMO
    +

Bendros pastangos, pasitikėjimas vieni kitais, bendras darbas duoda geriausius rezultatus ir leidžia pradžiuginti save bei aplinkinius gražia šypsena ir puikia savijauta.

Gydytojai

KONTAKTAI

UAB "Vilniaus implantologijos centro klinika"
DARBO LAIKAS
  • darbo laikas
  • I-IV 08:00 - 20:00
       V 08:00 - 18:00

PARAŠYKITE MUMS

How to enable JavaScript in your browser