+370 604 16118
VIC
VIC

DANTŲ IMPLANTACIJA

PASLAUGOS

Mūsų klinikoje dantų implantacija atliekama tik patyrusių gydytojų:

 • nuolat besidominčių implantologijos inovacijomis;
 • kuriančių bei pristatančių naujausias metodikas pasaulinėse konferencijose;
 • taikančių pažangiausius gydymo metodus praktikoje.

Mūsų specialistų žinios, aukščiausios kokybės dantų implantai, naujausia tyrimo įranga ir lankstūs atsiskaitymo būdai užtikrins, kad Jūsų šypsena bei sveikata būtų ranka pasiekiama!

+370 604 16118Kontaktai

Kaip vyksta implantacijos procedūra?

Pirmiausiai aptariamas Jūsų asmeninis gydymo planas ir nustatoma, ar Jums reikalinga implantacija. Mūsų klinikos specialistai atidžiai peržiūrės Jūsų gydymo istoriją, padarys rentgeno nuotrauką arba kompiuterinę tomografiją bei atliks išsamų burnos tyrimą. Jeigu bus nutarta, kad Jums reikalinga implantacija ir ją atlikti įmanoma, toliau viskas vyks tokia tvarka:

 • Chirurginis implanto įsriegimas į kaulą. Tai atliekama naudojant vietinį nuskausminimą, tad pacientas nejaučia jokio skausmo. Po operacijos praėjus 7-10 dienų yra nuimami siūlai ir prasideda gijimo procesas, kuris paprastai užtrunka keturis mėnesius. Šio periodo metu implantas labai glaudžiai suauga su kaulu.
 • Toliau daroma nedidelė operacija, kurios metu atidengiama implanto viršūnė, prie kurios odontologas pritvirtina atramą, ant kurios vėliau tvirtinamas dantis arba tiltas. Tai yra trumpa procedūra, kuri atliekama su vietiniu nuskausminimu.
 • Paskutinė gydymo fazė – protezavimas. Gydytojas nuima nuo implantų atspaudą, pagal kurį pradedami daryti protezai. Tam, kad tiksliai suformuotume dantis, gali prireikti keleto vizitų. Pabaigus protezavimą dantys atrodys natūraliai ir bus stiprūs. Plačiau apie dantų protezavimą ant implantų galite paskaityti skyrelyje “Protezavimas”.

Trūksta vieno danties

Tai pati paprasčiausia situacija, į prarasto danties vietą įsriegiamas implantas ir ant to pritvirtinama danties karūnėlė. Šioje situacijoje danties atstatymas implantu turi didelį privalumą lyginat su klasikiniu protezavimo metodu, nušlifuojant gretimus dantis ir darant dantų tiltelį. Naudojant implantą gretimi dantys nėra šlifuojami, taip išsaugomi greta esantys sveiki dantys.

Trūksta kelių dantų

Kai žmogus yra praradęs keletą dantų vienoje eilėje, galima juos atstatyti dviem implantais ir dantų tilteliu tarp jų.

Trūksta visų dantų

Šį protezavimo sprendimą galima prilyginti natūraliems dantims. Nes patogumas ir estetika prilygsta natūraliems žmogaus dantims. Kaina lyginat su išimamais protezais ant implantų yra ženkliai didesnė. Vieno žandikaulio protezavimui reikalingi apie 6 implantai. Medžiagos iš ko bus pagamintas protezas taip pat įvairios, tai gali būti metalo keramika ar cirkonio keramika.

Kaip ir kodėl atliekama dantų implantacija?

Dantų implantacija atliekama dėl įvairių priežasčių netekus vieno ar kelių natūralių dantų. Dantų implantacijos metu išsaugomi šalia esantys dantys, kurie pažeidžiami naudojant senąsias dantų atkūrimo technikas – protezavimo tiltus.

Implantavus dantį:

 • žandikaulio kaulas gauna apkrovą ir netirpsta,
 • pilnai atstatoma kramtymo funkcija,
 • išsaugomas veido grožis.

Dantų implantai dažniausiai yra pagaminti iš titano, kuris užtikrina lengvą implanto prigijimą. 9-erius metus atliekami statistiniai tyrimai, atlikti su skirtingų gamintojų implantais, rodo labai mažą – 3.4% implanto atmetimo tikimybę – tai prilygsta tikimybei netekti savo danties.
Mūsų naudojami Straumann Roxolid dantų implantai pagaminti iš titano ir cirkonio mišinio. Ši dantų implantai prigyja dar geriau ir yra 30% tvirtesni. Straumann implantų praradimo tikimybė yra nuo 6 iki 60 kartų mažesnė, lyginant su kitų tyrime dalyvavusių gamintojų vidurkiu.

Dantų implantams yra taikoma viso gyvenimo garantija.

Dantų implantacija bus sėkminga, priklausomai nuo šių veiksnių:

 • paciento sveikatos būklės (didelės rizikos grupėje yra rūkaliai ir diabetikai),
 • kaulo ir dantenų storio,
 • burnos higienos,
 • gydytojo kvalifikacijos,
 • gydymo metodo,
 • naudojamo implanto.

Saugiausia protezuoti ir visiškai atkurti dantį praėjus 6-8 savaitėms po to, kai atliekama dantų implantacija, o naudojant unikalius Straumann Roxolid SLAactive implantus protezuoti galima jau po 3-4 savaičių.

Esant palankiai klinikinei situacijai dantų implantai gali būti sriegiami iškart po danties pašalinimo – taip sutaupomas Jūsų laikas ir papildomas vizitas pas gydytoją. Esant galimybei, ant implanto iš karto pritaikomas ir laikinas danties vainikėlis, todėl pacientas jau tą pačią dieną džiaugiasi nauju, gražiu dantimi.
Naujos kartos dantų implantai suteikia galimybę grąžinti sveiką šypseną ir visiškai bedančius žandikaulius turintiems pacientams, pasitelkus dantų implantaciją. Pagal Straumann Pro Arch metodą, vieno šypsenos lanko atstatymui naudojame nuo 4 iki 8 implantų ir ant jų tvirtiname nenuimamus protezus.

Mažiau implantų reikalaujantis sprendimas – tai ne tik paprastesnė procedūra, bet ir mažesnės išlaidos.

Smulkiau apie dantų implantus:

Dantis susideda iš vainiko (dalis, kuri matoma virš dantenų) ir šaknies (nematoma dalis po dantenomis, žandikaulyje). Būtent šaknis laiko dantį savo vietoje.

Kai pacientas praranda dantį, reikia nuspręsti kaip jį atkurti ir išlaikyti. Tam buvo sukurti dantų implantai. Implantas su pritvirtintu danties protezu yra natūralaus danties atkartojimas.

Dantų implantas yra metalinis sraigtas, kuris yra sriegiamas į žandikaulį toje vietoje, kur buvo savas dantis.

Prigijus implantui jis tampa tvirta atrama, ant kurios galima pritvirtinti danties protezą. Implantai gali būti sujungti kartu ir turėti tarpines dalis – nebūtina sriegti tiek implantų, kiek netekta dantų.

Dantų implantai yra pagaminti iš titano – tai dažniausiai chirurgijoje naudojamas metalas, nes jis yra labiausiai suderintas su žmogaus biologija. Implantai yra aprobuoti ir ne kartą testuoti, todėl jų prigijimo tikimybė yra labai didelė. Pacientai, kurie labai gerai prižiūri savo naujuosius dantis, implantais dažniausiai gali džiaugtis visą gyvenimą.

Kodėl man reikia dantų implantų?

Žmonės praranda dantis dėl daugybės įvairių priežasčių – infekcijų, dantenų ligų, nelaimingų atsitikimų metu. Kai prarandamas natūralus dantis, iškyla labai daug problemų. Likę dantys išsikraipo, pasisuka, atrodo neestetiškai. Netaisyklingas sąkandis gali blogėti ir todėl bus sunku sukramtyti maistą, atsiranda senėjimo pojūtis.

Tinkamai įsriegti, dantų implantai gali atstatyti prarastą dantį ir padėti išvengti šių problemų. Žmonės, kuriems dantys yra atkurti dantų implantais, gali tinkamai kramtyti maistą ir šypsotis, sugrįžta pasitikėjimas savimi, išnyksta kalbos defektai.

Kaip funkcionuoja dantų implantai?

Dantų implantai pakeičia prarastų dantų funkciją ir atstato estetiką. Jie palaiko pakeistą dantį toje pačioje vietoje, kurioje natūralaus danties šaknis palaikė natūralų dantį.

Implantai gali būti naudojami įvairiose situacijose:

 • Dantų implantai gali būti naudojami atkurti vieną dantį, todėl nereikia šlifuoti gretimų dantų;
 • Dantų implantai gali būti naudojami fiksuoto tiltelio laikymui;
 • Dantų implantais galima atsisakyti išimamų protezų ir kramtyti kaip su savais dantimis;
 • Jais galima stabilizuoti išimamus protezus.

D.U.K.

 • Kokie faktoriai įtakoja implantų ilgaamžiškumą?
  +
 • Kas gali sriegti implantus?
  +
 • Ar yra amžiaus limitas dantų implantams?
  +
 • Ar dantų implantai patikimi ir saugūs?
  +
 • Kaip dažnai po implantacijos aš turėsiu lankytis pas odontologą?
  +
 • Ar dantų implantacijos procedūra yra skausminga?
  +

+370 604 16118Kontaktai
 

 • Trumpai apie STRAUMANN DANTŲ IMPLANTUS (daugiau info: www.straumann.lt)
  +

 

Mūsų specialistų žinios, aukščiausios kokybės dantų implantai, naujausia tyrimo įranga ir lankstūs atsiskaitymo būdai užtikrins, kad Jūsų šypsena bei sveikata būtų ranka pasiekiama!

Gydytojai

KONTAKTAI

UAB "Vilniaus implantologijos centro klinika"
DARBO LAIKAS
 • darbo laikas
 • I-IV 08:00 - 20:00
     V 08:00 - 18:00

PARAŠYKITE MUMS

How to enable JavaScript in your browser