Kontaktai

Darbo laikas

 • P 8:00 - 20:00
 • A 8:00 - 20:00
 • T 8:00 - 20:00
 • K 8:00 - 20:00
 • Pn 8:00 - 18:00
 • Š Nedirbame
 • S Nedirbame
VIC
VIC

DANTŲ IMPLANTACIJA

PASLAUGOS

Mūsų klinikoje dantų implantacija atliekama tik patyrusių gydytojų:

– nuolat besidominčių implantologijos inovacijomis,
– kuriančių bei pristatančių naujausias metodikas pasaulinėse konferencijose,
– taikančių pažangiausius gydymo metodus praktikoje.

Mūsų specialistų žinios, aukščiausios kokybės dantų implantai, naujausia tyrimo įranga ir lankstūs atsiskaitymo būdai užtikrins, kad Jūsų šypsena bei sveikata būtų ranka pasiekiama!

+370 5 276 0725Kontaktai

Kaip ir kodėl atliekama dantų implantacija?

Dantų implantacija atliekama dėl įvairių priežasčių netekus vieno ar kelių natūralių dantų. Dantų implantacijos metu išsaugomi šalia esantys dantys, kurie pažeidžiami naudojant senąsias dantų atkūrimo technikas – protezavimo tiltus.

Implantavus dantį:
– žandikaulio kaulas gauna apkrovą ir netirpsta,
– pilnai atstatoma kramtymo funkcija,
– išsaugomas veido grožis.

Dantų implantai dažniausiai yra pagaminti iš titano, kuris užtikrina lengvą implanto prigijimą. 9-erius metus atliekami statistiniai tyrimai, atlikti su skirtingų gamintojų implantais, rodo labai mažą – 3.4% implanto atmetimo tikimybę – tai prilygsta tikimybei netekti savo danties.
Mūsų naudojami Straumann Roxolid dantų implantai pagaminti iš titano ir cirkonio mišinio. Ši dantų implantai prigyja dar geriau ir yra 30% tvirtesni. Straumann implantų praradimo tikimybė yra nuo 6 iki 60 kartų mažesnė, lyginant su kitų tyrime dalyvavusių gamintojų vidurkiu.

Dantų implantacija bus sėkminga, priklausomai nuo šių veiksnių:
– paciento sveikatos būklės (didelės rizikos grupėje yra rūkaliai ir diabetikai),
– kaulo ir dantenų storio,
– burnos higienos,
– gydytojo kvalifikacijos,
– gydymo metodo,
– naudojamo implanto.

implantai1

Saugiausia protezuoti ir visiškai atkurti dantį praėjus 6-8 savaitėms po to, kai atliekama dantų implantacija, o naudojant unikalius Straumann Roxolid SLAactive implantus protezuoti galima jau po 3-4 savaičių.

 

Esant palankiai klinikinei situacijai dantų implantai gali būti sriegiami iškart po danties pašalinimo – taip sutaupomas Jūsų laikas ir papildomas vizitas pas gydytoją. Esant galimybei, ant implanto iš karto pritaikomas ir laikinas danties vainikėlis, todėl pacientas jau tą pačią dieną džiaugiasi nauju, gražiu dantimi.
Naujos kartos dantų implantai suteikia galimybę grąžinti sveiką šypseną ir visiškai bedančius žandikaulius turintiems pacientams, pasitelkus dantų implantaciją. Pagal Straumann Pro Arch metodą, vieno šypsenos lanko atstatymui naudojame nuo 4 iki 8 implantų ir ant jų tvirtiname nenuimamus protezus.

Mažiau implantų reikalaujantis sprendimas – tai ne tik paprastesnė procedūra, bet ir mažesnės išlaidos.

 

implantas.saknis

Smulkiau apie dantų implantus:

Dantis susideda iš vainiko (dalis, kuri matoma virš dantenų) ir šaknies (nematoma dalis po dantenomis, žandikaulyje). Būtent šaknis laiko dantį savo vietoje.

Kai pacientas praranda dantį, reikia nuspręsti kaip jį atkurti ir išlaikyti. Tam buvo sukurti dantų implantai. Implantas su pritvirtintu danties protezu yra natūralaus danties atkartojimas.

Dantų implantas yra metalinis sraigtas, kuris yra sriegiamas į žandikaulį toje vietoje, kur buvo savas dantis.

Prigijus implantui jis tampa tvirta atrama, ant kurios galima pritvirtinti danties protezą. Implantai gali būti sujungti kartu ir turėti tarpines dalis – nebūtina sriegti tiek implantų, kiek netekta dantų.

implantai.tiltas

Dantų implantai yra pagaminti iš titano – tai dažniausiai chirurgijoje naudojamas metalas, nes jis yra labiausiai suderintas su žmogaus biologija. Implantai yra aprobuoti ir ne kartą testuoti, todėl jų prigijimo tikimybė yra labai didelė. Pacientai, kurie labai gerai prižiūri savo naujuosius dantis, implantais dažniausiai gali džiaugtis visą gyvenimą.

Kodėl man reikia dantų implantų?

Žmonės praranda dantis dėl daugybės įvairių priežasčių – infekcijų, dantenų ligų, nelaimingų atsitikimų metu. Kai prarandamas natūralus dantis, iškyla labai daug problemų. Likę dantys išsikraipo, pasisuka, atrodo neestetiškai. Netaisyklingas sąkandis gali blogėti ir todėl bus sunku sukramtyti maistą, atsiranda senėjimo pojūtis.

Tinkamai įsriegti, dantų implantai gali atstatyti prarastą dantį ir padėti išvengti šių problemų. Žmonės, kuriems dantys yra atkurti dantų implantais, gali tinkamai kramtyti maistą ir šypsotis, sugrįžta pasitikėjimas savimi, išnyksta kalbos defektai.

Kaip funkcionuoja dantų implantai?

Dantų implantai pakeičia prarastų dantų funkciją ir atstato estetiką. Jie palaiko pakeistą dantį toje pačioje vietoje, kurioje natūralaus danties šaknis palaikė natūralų dantį.

Dental implant

Implantai gali būti naudojami įvairiose situacijose:

1) Dantų implantai gali būti naudojami atkurti vieną dantį, todėl nereikia šlifuoti gretimų dantų;

2) Dantų implantai gali būti naudojami fiksuoto tiltelio laikymui;

3) Dantų implantais galima atsisakyti išimamų protezų ir kramtyti kaip su savais dantimis;

4) Jais galima stabilizuoti išimamus protezus.

Kaip vyksta implantacijos procedūra?

Pirmiausiai aptariamas Jūsų asmeninis gydymo planas ir nustatoma, ar Jums reikalinga implantacija. Mūsų klinikos specialistai atidžiai peržiūrės Jūsų gydymo istoriją, padarys rentgeno nuotrauką arba kompiuterinę tomografiją bei atliks išsamų burnos tyrimą. Jeigu bus nutarta, kad Jums reikalinga implantacija ir ją atlikti įmanoma, toliau viskas vyks tokia tvarka:

1. Chirurginis implanto įsriegimas į kaulą. Tai atliekama naudojant vietinį nuskausminimą, tad pacientas nejaučia jokio skausmo. Po operacijos praėjus 7-10 dienų yra nuimami siūlai ir prasideda gijimo procesas, kuris paprastai užtrunka keturis mėnesius. Šio periodo metu implantas labai glaudžiai suauga su kaulu.

2. Toliau daroma nedidelė operacija, kurios metu atidengiama implanto viršūnė, prie kurios odontologas pritvirtina atramą, ant kurios vėliau tvirtinamas dantis arba tiltas. Tai yra trumpa procedūra, kuri atliekama su vietiniu nuskausminimu.

3. Paskutinė gydymo fazė – protezavimas. Gydytojas nuima nuo implantų atspaudą, pagal kurį pradedami daryti protezai. Tam, kad tiksliai suformuotume dantis, gali prireikti keleto vizitų. Pabaigus protezavimą dantys atrodys natūraliai ir bus stiprūs. Plačiau apie dantų protezavimą ant implantų galite paskaityti skyrelyje “Protezavimas”.

Dažnai užduodami klausimai:

Kokie faktoriai įtakoja implantų ilgaamžiškumą?

Ilgalaikė implantų sėkmė priklauso nuo daugelio faktorių. Pirmiausia, nuo kaulo storio ir kokybės. Kuo daugiau ir kuo geresnės kokybės kaulas, tuo didesnė tikimybė, kad implantas prigis geriau ir ilgam laikui. Be abejo, implantų ilgaamžiškumui labai didelę įtaką turi paciento asmeninė implantų priežiūra pasibaigus gydymui. Trečias nulemiantis faktorius yra implantuojančio gydytojo patirtis ir gebėjimai. Vilniaus Implantologijos Centre dirbantys implantologai yra tikri šios srities specialistai, turintys didelę patirtį bei nuolatos atnaujinantys savo žinias tarptautiniuose kongresuose ir seminaruose. Taip pat svarbus faktorius- tai kokybiškai atliktas protezavimas. Jei bus neteisingai suformuotas danties protezas po implantacijos, kandimo jėgos gali pasiskirstyti netolygiai ir tai gali nulemti trumpesnį implanto funkcionavimo laiką.

Kas gali sriegti implantus?

Nors implantuoti gali ir bendrosios praktikos odontologai, išklausę specialius kursus, mes manome, kad geriausi rezultatai pasiekiami, kai implantus sriegia gydytojai specialistai – veido ir žandikaulių srities chirurgai, burnos chirurgai ir periodontologai , todėl siekdami tik geriausių rezultatų, mūsų klinikoje implantuoja tik gydytojai specialistai.

Ar yra amžiaus limitas dantų implantams?

Garbingas amžius jokiu būdu nėra kliūtis implantacijai. Vyriausias pacientas, kuriam Vilniaus implantologijos centre buvo sėkmingai atlikta implantacija ir protezavimas yra 76–ių metų. Negalima sriegti implantų jaunesniems nei 18 metų vaikinams, o merginoms jau galima implantuoti 16-17 metų, priklausomai nuo augimo tempų. Toliau amžiaus apribojimų dantų implantacijai nėra, svarbu, kad toje vietoje, į kurią sriegiamas implantas, pakaktų kaulo.

Ar dantų implantai patikimi ir saugūs?

Taip. Tai yra patikimas ir saugus gydymo metodas. Didžiausia komplikacija kokia tik gali būti – tai, kad implantas neprigis. Statistiškai tik 3-4% įsriegtų implantų dėl vienų ar kitų priežasčių neprigyja, tačiau tai visiškai nėra katastrofa, nes neprigijus implantui pacientas nejaučia skausmo, o pašalinus neprigijusį implantą po 2-3 mėn į jo vietą galima sriegti kitą. Jokių pašalinių reiškinių (kaip kad alergija, vėžio sukėlimas) nuo implantų negali būti.

Kaip dažnai po implantacijos aš turėsiu lankytis pas odontologą?

Jūsų implantų ilgaamžiškumas ir patvarumas priklausys nuo to, kaip Jūs prižiūrėsite savo implantus. Kas keturis-šešis mėnesius implantus reikia profesionaliai nuvalyti pas higienistą ir bent kas metus patikrinti pas odontologą, kuris sriegė implantus.

Ar dantų implantacijos procedūra yra skausminga?

Ne. Implantacijos metu yra naudojamas vietinis nuskausminimas, todėl Jūs nejausite jokio diskomforto operacijos metu. Nedidelis diskomfortas gali būti jaučiamas po operacijos, tačiau jį sušvelnina medikamentai, skiriami po procedūros.

 

+370 5 276 0725Kontaktai
 

Trumpai apie STRAUMANN DANTŲ IMPLANTUS (daugiau info: www.straumann.lt)

STRAUMANN vardas – tai šiuolaikinės implantologijos kokybės standartas. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, platus asortimentas ir lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien STRAUMANN – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Pagrindiniai STRAUMANN privalumai:
Dantų implantų Straumann privalumai

1. Visiems STRAUMANN dantų implantams suteikiama tarptautinė viso gyvenimo garantija. Prireikus, skubi aukščiausios kvalifikacijos gydytojo pagalba jums bus suteikta net 70 pasaulio šalių. Naujas implantas ar protezavimo detalės jums, be jokios abejonės, nieko nekainuos – jas pagalbą suteikusiam gydytojui STRAUMANN visada pristatys nemokamai.

DĖMESIO! Garantija nustos galioti, jei protezavimui pasirinksite neoriginalias detales. Nors pasaulyje egzistuoja daugybė įvairių STRAUMANN protezavimo detalių kopijų, nė viena jų neatitinka originalių STRAUMANN gaminių savybių. Todėl rekomenduojame: jei STRAUMANN pasirinkote kartą, rinkitės visada, ir mes pažadame, kad jūsų šypsenos nedrums jokie rūpesčiai;

2. STRAUMANN dantų implantai pripažįstami vienais geriausiai prigyjančių implantų pasaulyje. Moksliniais tyrimais patvirtina, kad STRAUMANN prigijimo kartelė pakelta net iki 98 – 100 %;

3. Palyginus su kitais dantų implantais, tikimybė, kad STRAUMANN implantas nepriekaištingai tarnaus jums ilgus metus, didesnė nuo 2 iki 60 kartų (priklausomai nuo gamintojo). Tokį STRAUMANN pranašumą patvirtina didžiausias iki šiol istorijoje atliktas odontologinis tyrimas, kurio metu buvo ištirti 2765 pacientai, 11 311 implantų ir 800 klinikų. Šis tyrimas, trukęs net 9 metus, atliktas bendradarbiaujant su Švedijos socialinio draudimo agentūra.

4. Kad ir kokia jūsų žandikaulio būklė bebūtų, platus STRAUMANN implantų ir protezavimo detalių asortimentas visada leis gydytojui parinkti tokį sprendimą, kuris geriausiai tiktų konkrečiai jums.

5. Bet kurie implantai, protezavimo detalės ar kiti STRAUMANN gaminiai prekybai pateikiami tik atlikus svarius, mažiausiai penkeris metus trunkančius klinikinius tyrimus. Būtent išsamūs moksliniai tyrimai lemia optimaliausius STRAUMANN implantų formos, sriegio, paviršiaus ar jungties su protezavimo atrama sprendimus;

6. Pacientams, siekiantiems ypatingos estetikos, STRAUMANN implantų atramos gali būti gaminamos pagal individualų užsakymą STRAUMANN gamykloje;

7. Visi be išimties STRAUMANN implantai ir protezavimo detalės gaminami Šveicarijoje – modernioje, pačiomis naujausiomis technologijomis ir ypatinga kokybės kontrolės sistema aprūpintoje gamykloje.

 

Mūsų specialistų žinios, aukščiausios kokybės dantų implantai, naujausia tyrimo įranga ir lankstūs atsiskaitymo būdai užtikrins, kad Jūsų šypsena bei sveikata būtų ranka pasiekiama!

KONTAKTAI

UAB "Vilniaus implantologijos centro klinika"
DARBO LAIKAS
 • darbo laikas
 • I-IV 08:00 - 20:00
     V 08:00 - 18:00

PARAŠYKITE MUMS
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Vilniaus implantologijos centro kliniką pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
 


How to enable JavaScript in your browser