+370 604 16118
VIC
VIC

DANTŲ BALINIMAS

PASLAUGOS

Dantų balinimas

Kai kurie žmonės slepia savo šypseną, nes nėra patenkinti savo dantų spalva. Nemažai pacientų nuo balinimo procedūros sulaiko daug klausimų ir abejonių ar balinimas nepakenks jų dantims, kiek ilgai išliks rezultatas, galu gale kokį būdą ir kokią balinimo sistemą pasirinkti?

Jeigu Jums drąsiai šypsotis trukdo Jūsų netobula dantų spalvą – tai lengvai išsprendžiama, pasitelkus saugią ir efektyvią „Philips Zoom“ balinimo procedūrą.

+370 604 16118Kontaktai
Ar dantų balinimas Philips Zoom nėra kenksmingas dantų emaliui?

Moksliniais ir klinikiniais tyrimais buvo įrodyta, kad dantų balinimas, atliekamas prižiūrint burnos priežiūros specialistams, yra saugi procedūra. „Philips Zoom“ balinimo komponentų pH yra šarminis, todėl nesukelia emalio, bei dentino audinių pažeidimų.
Visa balinimo procedūra su „Philips Zoom“ užtrunka apie porą valandų. Po procedūros rekomenduojama 24- 48 val. vengti dažančių ir eroziją sukeliančių maisto produktų, tokių kaip citrusiniai vaisiai, uogos, gazuoti, rūgštūs gėrimai, kava, juoda ir žalia arbatos.
Spalvos pasikeitimas po balinimo procedūros yra labai individualus ir gali būti nulemtas daugybės faktorių, tačiau paprastai pastebimas 6-8 tonų spalvos pasikeitimas. Procedūrą yra rekomenduojama atlikti kartą per metus.
Mūsų klinikoje „Philips Zoom“ procedūrą išbandė pacientai tikina, kad po balinimo jie pradėjo labiau pasitikėti savo šypsena, daugiau šypsosi ir neabejotinai rinktųsi šią sistemą ateityje.

Gydytojai

KONTAKTAI

UAB "Vilniaus implantologijos centro klinika"
DARBO LAIKAS
  • darbo laikas
  • I-IV 08:00 - 20:00
       V 08:00 - 18:00

PARAŠYKITE MUMS

How to enable JavaScript in your browser