Kontaktai

Darbo laikas

 • P 8:00 - 20:00
 • A 8:00 - 20:00
 • T 8:00 - 20:00
 • K 8:00 - 20:00
 • Pn 8:00 - 18:00
 • Š Nedirbame
 • S Nedirbame
VIC
VIC

30.000 pacientų VIC kliniką pasirinko, nes…

Pirmasis odontologas Lietuvoje, turintis EAO sertifikatą, kuris įrodo aukščiausius specialisto gebėjimus dantų implantacijos srityje

2014 m. 09. 25-27 dienomis Romoje vyko tarptautinis EAO kongresas, kurio metu gyd. Algirdui Puišiui buvo įteiktas Europos osseointegracijos akademijos sertifikatas, kuris įvertina ypatingus gydytojo gabumus ir aukštą kvalifikaciją implantologijos srityje. Tai pirmasis toks sertifikatas Lietuvoje- pripažinimas, kad specialistas gali dirbti aukščiausiu lygiu.

Gydytojas skaito paskaitas mokslinėse konferencijose, dalyvauja tarptautiniuose seminaruose, veda mokomuosius seminarus implantologijos tema.

Jis yra Baltijos osteointegracijos asociacijos tarybos narys, Lietuvos periodontologų draugijos narys, tarptautinės implantologų sąjungos narys.

Daugiausia dėmesio skiria dantų implantacijai, alveolinio kaulo augmentacijai, periodontologijai, minkštųjų audinių plastikai.

Gydytojas 2016 m. apsigynė medicinos daktaro disertaciją, tema: „Kraštinio kaulo stabilumo vertinimas apie apatiniame žandikaulyje įsriegtus dantų implantus, vertikaliai pastorinus minkštuosius audinius.“

Med. dr. gyd. odontologas ortopedas Tomas Linkevičius

2009 m. tapo jaunimo pažangos premijos laureatu ir toliau nuolat atlieka mokslinius tyrimus. Dėl savo padarytų atradimų šiuo metu yra vienas dažniausiai cituojamų savo srities specialistų pasaulyje.

Šiuo metu atliekami tyrimai:

– Įvairaus sunkumo dantenų recesijų dengimo ilgalaikiai rezultatai subepiteliniu autotransplantatu iš gomurio, naudojant kombinuotą dengimo techniką.
–  Ankstyvų ir vėlyvų peri-implantitų išsivystymo ir implantų netekimo priežastys. Retrospektyvinis tyrimas.

Med. dr. gyd. Dalios Latkauskienės rankose- sudėtingiausi ortodontiniai atvejai

Med. dr. gydytoja ortodontė Dalia Latkauskienė kartu su med. dr. burnos, veido ir žandikaulių chirurgu Simonu Grybausku jau 13 metų gydo pacientus, turinčius sąkandžio problemų.

Pacientai dažnai vertina savo atvejo sudėtingumą pagal dantų susigrūdimą. Sudėtingiausi yra tie klinikiniai atvejai, kai pacientui nustatomas netaisyklingas žandikaulių augimas. Gydytojo ortodonto galimybės pakeisti žandikaulio augimo kryptį ar paveikti jo dydį yra ribotos.

Kartais, sutrikus žandikaulių augimui, įprastinio ortodontinio gydymo nepakanka, ypač jei pacientai skundžisi ne tik sąkandžiu, bet ir veido estetika. Tokiu atveju šiems pacientams taikomas ortodontinis chirurginis gydymas. Toks gydymas trunka ilgiau nei įprastinis ortodontinis gydymas, tačiau taip išsprendžiamos esminės paciento sąkandžio problemos. Lietuvoje šias operacijas atlieka burnos, veido ir žandikaulių chirurgas Simonas Grybauskas.

Pacientai, kuriems pavyko pakeisti veido estetiką bei sąkandį, yra patys laimingiausi ir labiausiai patenkinti gydymo rezultatu.

Med. dr. Simonas Grybauskas - veido ir žandikaulių chirurgas

Išskirtinių gebėjimų, vienas geriausių Lietuvoje burnos, veido ir žandikaulių chirurgų, kuris atlieka itin sudėtingas žandikaulių operacijas pacientams, turintiems sąkandžio problemų.

Simonas Grybauskas nuolat skaito paskaitas tarptautinėse konferencijose, yra Edinburgo karališkojo chirurgų koledžo tikrasis narys, Lietuvos veido-žandikaulių chirurgų draugijos narys, Baltijos plastinės ir veido-žandikaulių chirurgijos asociacijos narys bei Europos veido-žandikaulių chirurgijos asociacijos narys.

Gyd. Eglė Vindašiūtė - puiki lektorė ir savo srities profesionalė pacientų bei savo kolegų tarpe

Gydytojos Eglės Vindašiūtės darbo rezultatai labai džiugina ne tik pacientus, tačiau ir kitus gydytojus, kurie dalyvauja jos mokymuose.

Kartu su kolegomis gyd. A. Puišiu ir med. dr. T. Linkevičiumi– buvo vieni pirmųjų pasaulyje, išspausdinę moksliniais tyrimais pagrįstus straipsnius ir įrodę, kad dirbtinius dantis ant dantų implantų geriau tvirtinti ne cementu, o juos prisukant.

Šis tyrimas 2010 m. pasauliniame moksliniame ITI simpoziume Ženevoje pelnė ITI implantologijos asociacijos apdovanojimą, buvo pripažintas geriausiu moksliniu darbu. Šiuo metu ruošiasi disertacijos „Faktoriai, įtakojantys cemento išvalymą nuo vainikėlių, cementuotų ant dantų implantų“ gynimui.

 

Gyd. Laura Andriukaitienė specializuojasi sudėtingos anatomijos dantų šaknų kanalų gydyme

Gydytoja Laura Andriukaitienė specializuojasi sudėtingos anatomijos šaknų kanalų bei komplikuotų klinikinių atvejų gydyme, taip pat aktyviai dalyvauja mokslinėje veikloje – kartu su kolegomis iš Suomijos bei Norvegijos atlieka mokslinius tyrimus biomedžiagų srityje.

Nuo 2010 metų gydytoja yra Europos Mikroskopinės odontologijos asociacijos Prezidentė, o nuo 2014 m. Baltijos Mikroskopinės odontologijos Draugijos Pirmininkė; skaito paskaitas bei veda mokymus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

 

Gyd. Rolandas Stripeikis - nuolat tobulinasi profesinėje srityje

Gydytojas Rolandas Stripeikis gilinasi į estetinio protezavimo keraminiais laminatais aspektus, Italijoje mokėsi pas vieną geriausių pasaulio estetikos specialistų Mauro Fradeani. Taip pat gydytojas dantų ir implantų protezavime plačiai naudoja kompiuterines sistemas CEREC.

Pažangiausia CEREC protezavimo technika

VIC klinikos gydytojai dirba su CEREC kompiuterinio projektavimo sistemą, kuri suteikia galimybę atlikti aukštos kokybės, ypatingo tikslumo keramikos, cirkonio oksido restauracijas per vieną dieną (pacientas atvyksta į kliniką tą pačią dieną du kartus).

Šios sistemos produktai – įklotai, užklotai, vainikėliai, tiltai, laminatės pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu, estetika, bemetale konstrukcija, tikslumu ir kas yra labai patogu pacientui – greičiu. Naudojant šią sistemą, nereikia nuimti atspaudų, kaip tai buvo įprasta iki šiol, nes visa informacija gaunama dantį filmuojant intraoraline kamera. Tai kur kas mažesnė tikimybė padaryti klaidų, palyginti su tradicine technika, be to, tai ypač aktualu pacientams, turintiems išreikštą pykinimo refleksą, nes atspaudinė masė į burną nebededama.
Paruoštus dantis su Omnicam kamera nuskenuojame burnoje, o gauti duomenys siunčiami į kompiuterį. Kompiuteris ekrane atvaizduoja  paciento dantų 3D vaizdą, jį analizuoja ir sukuria būsimą restauraciją. Šią restauraciją kompiuterine programa mes galime koreguoti pagal paciento poreikį. Parinkus būsimos restauracijos medžiagą ir spalvą,  informacija siunčiama į frezavimo įrenginį. Apdirbus gautą protezą pritaikome jį ir cementuojame burnoje.
Unikali CEREC technologija leidžia pagaminti labai tikslias keramikos restauracijas, atkurti dantų funkciją ir grožį. Daugeliu atvejų savo pacientams plombas (ypač krūminių dantų srityje) rekomenduojame keisti būtent CEREC porcelianinėmis restauracijomis, nes jos yra tikslesnės, funkcionalesnės ir ilgaamžiškesnės.
CEREC technologija dantų protezavimas dažniausiai gali būti atliktas tik per vieną dieną. Tai labai papildo įprastinį protezavimą ir išplečia jo galimybes.

Saugiausias dantų balinimas

Mūsų burnos higienos specialistai dirba su saugiausia „Philips Zoom” ofisinio dantų balinimo sistema, savo sudėtyje turinčia tik 6% vandenilio peroksido

Philips Zoom balinimo sistema  atitinka Europos Sąjungos  2011/84/ES ir Lietuvos higienos norma 62:2003, kuria remiantis, produktai, kurių sudėtyje, yra  daugiau nei 6% vandenilio peroksido negali būti parduodami. Produktai savo sudėtyje, turintys  nuo 0.1% – 6% vandenilio peroksido gali būti parduodami  tik dantų priežiūros specialistų. Philips Zoom balinimo komponentų pH yra šarminis, todėl nesukelia emalio, bei dentino audinių pažeidimų.

Procedūros metu ant dantų paviršiaus yra aplikuojamas balinimo gelis, kurį aktyvuoja „Philips Whitespeed” lempa. Ji  skleidžia matomą 404-500 nm bangos ilgio melyną šviesą. Šviesos pluoštas yra koncentruotas ir tiksliai orientuotas į veikiamą plotą. Taisyklingai nukreipta šviesa yra puikus balinimo gelio katalizatorius ir užtikrina tikrai  kokybišką balinimo efektą, kuomet yra pasiekiamas maksimalus danties spalvos pokytis. Tai paaiškina, kaip įmanoma pasiekti ypač gerus rezultatus, netgi esant mažai vandenilio hidroksido koncentracijai.

Dantų balinimas yra vienas saugiausių kosmetinių estetines odontologijos procedūrų.

Kompiuterinio tomografo tyrimai - tiksliausia Jūsų situacijos analizė gydymo metu

Šiuolaikinė implantologija neįsivaizduojama ir be kompiuterinio tomografo, kuris kiekvieną atvejį pavaizduoja trimatėje erdvėje, pagalbos. Anksčiau nuotraukų kokybė nesuteikdavo galimybės tiksliai pasirengti operacijai. Padedamas kompiuterinio tomogafo, gydytojas išsimatuoja kaulo tūrį įvairiais pjūviais, parenka tinkamiausią implanto ilgį ir diametrą pagal esamą situaciją, įvertina, ar reikalinga kaulo atstatymo procedūra.

Taip pat pacientui nereikia ieškoti kitos klinikos, kurioje būtų galima atlikti šį kompiuterinės tomografijos tyrimą mažiausia spinduliuote. Viskas vienoje vietoje – patogu ir Jums, ir gydytojams, planuojantiems Jūsų gydymą.

Chirurginiai gidai - ypatingas tikslumas implantacijos metu

Mūsų gydytojai implantacijos metu naudoja chirurginius gidus (plokštelė, užsidedanti ant dantenų, su nurodyta vieta, kur turėtų būti sriegiamas implantas). Ši priemonė suteikia ypatingo tikslumo operacijos metu.

Įsriegus dantų implantą netiksliai, būna sudėtinga pagaminti ir pritaikyti protezą, o tai lemia ilgesnę ir sudėtingesnę gydymo trukmę bei mažina protezo tarnavimo sėkmingumą.

VIC klinika - LNK projekto "Misija - grožis" dalyvė

2012 m. Vilniaus implantologijos centro klinika dalyvavo LNK organizuotame projekte „Misija – grožis“.
Išrauti sugedę, kreivi, sutrupėję dantys, atliktos dirbtinio žandikaulio priauginimo operacijos ir įstatyti keliolika implantų – tokius gyvybiškai svarbius pokyčius išgyveno dvi vėžiu sirgusios LNK televizijos projekto „Misija – grožis“ dalyvės. „Misija – grožis“ dalyvei Daliai projekto partneriai „Vilniaus implantologijos centras“ sudėjo visus naujus dantis“.

“Iki pat realybės šou negalėdavau nė pusdienio išgyventi be nuskausminančių vaistų – skausmas būdavo toks stiprus, jog neįstengiau užsirišti batų ar pasilenkti, o ką jau bekalbėti apie normalų valgymą ir kramtymą. Buvo sukausčiusi baimė rodytis viešumoje, trupančius dantis tekdavo klijuoti netgi superklijais, nes neturėjau kito pasirinkimo“, – skaudžiais potyriais dalinosi projekto dalyvė Dalia, daugybės dantų netekusi po onkologinės ligos.

Žinia, kad dantys tvirtinami superklijais, gydytojus šokiravo. Pasak projekto partnerių „Vilniaus implantologijos centro“ vadovo Algirdo Puišio, pacientė palengva nuodydama save padarė meškos paslaugą ir savo dantims. Dalia į kliniką atvyko labai sunkios būklės, neturėdama nei vieno krūminio danties, tik labai silpnus išgedusius priekinius. Buvo priimtas sprendimas likusius dantis pašalinti, įsriegiant į jų vietą implantus bei atstatant žandikaulyje trūkstamą kaulą.

Antrajai sunkia vėžio forma sirgusiai dalyvei Birutei po keliolikos apsilankymų pas specialistus taipogi buvo sukurta nauja šypsena. „Buvo baisu pamatyti realią situaciją trimatėje erdvėje, atlikus tyrimus. Kai atrodė, jog kažką padaryti yra nebeįmanoma, specialistai suteikė optimizmo – pasitelkus šiuolaikines technologijas galima netgi atauginti žandikaulį! Pasiryžus tokiam žingsniui užplūsta optimizmo banga, jaučiuosi emociškai stipresnė“, – įspūdžiais dalinosi projekto dalyvė Birutė. „Projekto organizatoriams būsiu dėkinga visą gyvenimą. Galiu vėl jaustis ir gyventi kaip normalus žmogus. Juk nebereikės bijoti išsižioti, valgyti ir vengti kalbėtis su aplinkiniais“, – džiaugsmo neslėpė Dalia.

 Video apie gydymą šio projekto metu galite rasti skiltyje “Apie mus”.

KONTAKTAI

UAB "Vilniaus implantologijos centro klinika"
DARBO LAIKAS
 • darbo laikas
 • I-IV 08:00 - 20:00
     V 08:00 - 18:00

PARAŠYKITE MUMS
Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi Asmenų aptarnavimo tikslu. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia. Jei nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu, prašome asmeniškai atvykti į Vilniaus implantologijos centro kliniką pageidaujamai informacijai gauti ar paslaugai užsisakyti.
 


How to enable JavaScript in your browser