VIC
VIC

Gydytojai

TOMAS LINKEVIČIUS

TOMAS LINKEVIČIUS

MED. DR. GYDYTOJAS ODONTOLOGAS - ORTOPEDAS

Licencijos Nr. OPL-00403

Tomas Linkevičius 2000 m. baigė Kauno medicinos akademijos Stomatologijos fakultetą. 2001 m. pradėjo rezidentūros studijas Vilniaus universitete, kurias sėkmingai baigė ir 2004 m. įgijo gydytojo odontologo-ortopedo specialybę. Vėliau buvo pakviestas dirbti Odontologijos institute, kur dėsto nuo 2008 m. ir šiuo metu užima docento pareigas.
Nuo pat karjeros pradžios Tomas Linkevičius domėjosi dantų implantais ir jų protezavimu. Didelė klinikinė patirtis nulėmė, kad 2007 m. užpatentavo išradimą LT5460 “Dantų protezavimo sistema ir jos gamybos būdas”, supaprastinusį implantų protezavimą. Beje, ši sistema Tomo Linkevičiaus ir kitų odontologų yra naudojama iki šiol.

Puikūs klinikiniai rezultatai yra neįmanomi be svaraus mokslinio indėlio. 2009 m. gydytojas apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją “Dantenų storio įtaka kraštinio kaulo stabilumui aplink dantų implantus” Rygos Stradins universitete.
Tai pačiais metais Tomui Linkevičiui buvo suteikta Lietuvos Nacionalinė Jaunimo pažangos premija už drąsą ir entuziazmą diegiant naujoves ir telkiant odontologus kūrybiniams ieškojimams.

Moksliniai pasiekimai paskatino gydytoją įkurti UAB “Vilniaus mokslo grupė”, besispecializuojančią išskirtinai mokslo tyrimuose odontologijos srityje. Šiuo metu įmonė atlieka tyrimus kartu su dantų implantų gamintojais iš Šveicarijos, Jav bei Izraelio.

Tomas Linkevičius kartu su bendraautoriais yra išspaudinęs daugiau nei 70 mokslinių straipsnių, 20 iš jų – prestižiškiausiuose pasaulio moksliniuose žurnaluose. Gydytojas skaitė paskaitas daugiau nei 16 Europos valstybių, taip pat JAV, Azijoje bei Pietų Amerikoje.

Gydytojas turi 15 metų patirtį gydymo implantais planavime, dantų ir implantų protezavime, implantacijoje bei estetinėje odontologijoje. Tomo Linkevičiaus nuomone sėkmingo ir ilgaamžiško gydymo implantais raktas – “viskas vienose rankose”, kai tas pats gydytojas implantuoja, o paskui ir protezuoja. Taip užtikrinamas gydymo plano tęstinumas, kadangi jau nuo implantacijos pradžios yra žinoma kaip atrodys galutinis protezas.

Nepaisant mokslinės veiklos bei tarptautinio pripažinimo, mylimiausias darbo sritis Tomui Linkevičiui išlieka kasdienis pacientų gydymas. Juk atkurti bei pagerinti pacientų šypsenas yra svarbiausia!

KONTAKTAI

UAB "Vilniaus implantologijos centro klinika"
  • Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1, Vilnius
  • Tel. registracijai : +370 5 276 0725
  • +370 604 16 118
  • El. paštas: info@vicklinika.lt
DARBO LAIKAS
  • darbo laikas
  • I-V 08:00 - 20:00

PARAŠYKITE MUMS

How to enable JavaScript in your browser